dog show results

24.11.2018. ”Kedainiai 2018”,CAC

judge: Livija Zizevske (LT)

veteran class: VN,BEST VET, BOB

10.11.2018. ”Ŗiga’s Winner 2018”CACIB, Riga

judge: Benjamin Sanchez Garsia (ES)

veteran class: PP,BEST VET, BOB, RIGA’S VET W’18

07.10.2018. Valmiera,CAC

judge: Waldemar Mrowiec (PL)

veteran class: PP,VCAC,BEST VET,BF-4

06.10.2018. Valmiera,CAC

judge: Sebastian Harnik (PL)

veteran class: PP,VCAC,BEST VET,BF-3

09.09.2018. Ventspils CAC

judge: Marjatta Pylnvanainen Suorsa (FI)

veteran class: exelent

08.09.2018. Ventspils CAC

judge: Viktoras Avtuško (LT)

veteran class: very good

04.-05.08.2018. Pskov, CACIB

judge: Zaza Omarov (Georgia)

veteran class: VCAC, BF-2, Best veteran

09.-10.06.2018. ”LATVIAN WINNER” CACIB, Riga

judge: Melchior-Schlechter (LU)

veteran class: PP, VCAC, LV VW’18, BF-2

02.06.2018. Egorevsk MO  CAC

judge: Oleg Vasiljev

veteran class: exelent

18.02.2017. Valmiera CAC

judge: M.A.Taborda (PT)

champion class:  CQ-2,BF-4 (with 30 ca de bou)

2016.11.12.-13. ”Baltic Winner’16” Riga, CACIB

judge: Tonkson-Koit Helen (EE)

champion class: CQ, CACIB, BALT W’16, BOB

2016.10.16. ”Vidzemes Kauss’16” Valmiera, CAC

judge: F.R.Rodriguez (ES)

champion class: CQ, BOB

2016.10.15. ”Valmieras Rudens’16” Valmiera, CAC

judge: L.Tchistjakova (RU)

champion class: CQ, BOB

2016.09.04. Ventspils CAC

judge: S.Janeiro (PT)

champion class: CQ, BOB

2015.12.06. ”Finland Winner’15” Helsinki, CACIB (FI)

judge: Bernal Herrera Joaguin (ES)

champion class: CQ, CACIB, FI W’15, BOB

2015.12.05. ”Helsinki Winner’15” Helsinki, CACIB (FI)

judge: Dahle Inger (NO)

champion class: CQ, FI CAC, CACIB, HE W’15, BOB

2015.11.29. Keurverslag, CAC (NL)

judge: S.Gual-Fournier (ES)

champion class: NL CAC, BOB

2015.11.14.-15. ”Riga’s Winner’15” Riga, CACIB (LV)

judge: Muntean Petru (RO)

champion class: exelent

2015.10.10. Valmiera, CAC (LV)

judge: V.Avtuško (LT)

champion class: very good

2015.09.04.-06. ”European Dog Show 2015” Oslo, CACIB (NO)

judge: Wenche Eikeseth (NO)

champion class: exelent

2013.05.17. ”World Dog Show 2013” Budapest, CACIB (HU)

judge: Carlos Fernandez-Renau (ES)

champion class: very good

2013.05.15. Budapest Grand Prix, Budapest CACIB (HU)

judge: Siklosi Bela (HU)

champion class: HU CAC, BF-2

2013.04.13.-14. ”Tallin  Winner” Tallin, CACIB (EE)

judge: Angel Garach Domech (ES)

champion class: EE CAC, TLNW”13, CACIB, BOB

2013.03.30.-31. ”Latvia Winner”Riga, CACIB (LV)

judge: Vyguzov Igor (RU)

champion class: CQ-2

2013.03.02. ”Lithuanian Winner”Vilnus, CACIB (LT)

judge: Svetlana Postarnakova (RU)

champion class: LT CAC, LT W’13, CACIB, BOB

2013.02.10. Valmiera, CAC (LV)

judge: GalinaPerevedentseva (RU)

champion class: CQ,BF-2

2013.02.09. Valmiera, CAC (LV)

judge: D.Reicher (HR)

champion class: CQ,BF-2

2012.11.10. Rīga, CACIB (LV)

judge: Aidietiene Julija (LT)

champion class: exelent

2012.10.13. Valmiera CAC (LV)

judge: Vadim Katsnelson (UA)

champion class: CQ, BF-2

2012.09.08. Dubultmuiža CAC (LV)

judge: Elena Agafonova-Tripoli

champion class: CQ, BOO

2012.08.18.-19. ”Baltic Winner 2012”,Tallin CACIB (EE)

judge: Harry Tast (FI)

champion class: EE CAC, CACIB, BALT W’12, BOB

2012.08.11.-12. Pskov CACIB (RU)

judge: Rafael Malo Alcrudo (ES)

champion class: RU CAC, CACIB, RKF CH, BOB

2012.07.22. Ukmerge CAC (LT)

 judge: RAMUNE  KAZLAUSKAITE (LT)

champion class: LT N CAC, BOB, BIG-3

2012.07.01. I World Cup ca de bou breed in Genk (Belgium)

 Judge:  Sergio Gual Fournier (ES) Spānija

champion class: CAC, CACIB, BOB

couple competition: Marro & Morera 1.place

2012.06.09.,10. CACIB Rīga

 2012.06.10.

judge: MELERO CARLOS SALAS (ES) Spānija

champion class: CQ,CACIB,BOO 1/1/2

2012.06.09.

judge: KHARATISHVILI NINA (RU) Krievija

champion class: ļoti labi

 2012.03.17.-18. ”LATVIAN WINNER ‘2012” CACIB, Rīga

judge: REVAZ KHOMASURIDZE (RU) Russia

intermediate class – CQ, CACIB, BOB, LV W’2012  1/1/1

2012.02.19. Valmiera CAC

judge: ANDREI KISLJAKOV(BY) Belarus

intermediate class – CQ, BOB  1/1/1

Pāru konkursā judge:  Zaur Agabeyli (AZ) Azerbaijan

Marro & Morera – 2. place (2.vieta no 5 pāriem)

2012.02.18. Valmiera CAC

judge: TINO PEHAR (CR) Croatia

intermediate class – CQ, CAC, BOO  1/1/2

Pāru konkursā judge:  Olga Kisljakova (BY) Belarus

Marro & Morera – 2. place (2.vieta no 8 pāriem)

2011.10.29.-30. Rīga CACIB ”Zooekspo 2011”

judge:  Naveda Carrero Juan (ES) Spain

intermediate class – CQ, CACIB, BOO  1/1/2

pāru konkursā kopā ar brāli Marro 4.vieta no 11 pāriem

 2011.10.09. Valmiera CAC

judge: Olga Goncharuk (UK) Ukraine

intermediate class – CQ, BOB, BIG-2  1/1/1

pāru konkursā kopā ar brāli Marro no 23.pāriem 3.vieta!

 2011.06.26. IV Copa CACIB – Genk (Belgium)

judge:  Sanchez Javier (ES) Spain

junioru klase:  labākā junioru kuce, Labākais juniors,  1/1

Pāru konkursā ar brāli Marro 4.vieta no 9 pāriem

2011.06.12.  CACIB, Rīga

judgeBela  Siklosi (HU)

junioru klase:  PP, BOO,   1/1/2

2011.06.11. CACIB + Cruft’s izstades sertifikāta piešķiršanu, Rīga

judge:  Ahlman-Stockmari Tanya (FI) Finland

junioru klase:  PP, JCAC, BOO,   1/1/2

2011.04.23.  CAC  Narva

judge:   Alfonso Thovar Del Solar (ES) Spain

junioru klase:  EST JCAC, JBOB, BOB, JBEST-3,   1/1

Pāru konkursā ar brāli Marro 2.vieta no 7 pāriem

2011.03.20.  CACIB ”Vilniaus Taure’2011”, Viļņa

judge:  Petr Rehanek (CZ) Czec Republic

junioru klase:  LT JN,  JBOB,  1/1

2011.03.12.-13.  CACIB  ”Latvijas Uzvarētājs’2011”, Rīga

judge:  Andersen Per Kristian (NO) Norway

junioru klase:  PP, JCAC, L.KUCE, BOO, LV JW’11,  1/1/2

Pāru konkursā kopā ar brāli Marro 1.vieta

2011.02.20. CAC  Valmiera

judge:  Ludmila Nikitina (RU) Russia

junioru klase:  PP, JCAC, L.KUCE, BOB, BIG-4,    1/1/1

Pāru konkursā kopā ar brāli Marro 1.vieta no 7 pāriem

2011.02.19. CAC  Valmiera

judge:  Anna Brankovič (RS) Serbia

junioru klase:  PP, JCAC, L.KUCE, BOO,  1/1/2

2011.01.30.  CAC  Saldus

judge:  I.Poletajeva (FI) Finland

junioru klase:  teicami

Pāru konkursā kopā ar brāli Marro2.vieta no 3 pāriem

2011.01.22. CAC  Daugavpils

judge:  Marja Talvitie (FI) Finland

junioru klase:  ļoti labi

Pāru konkurā kopā ar brāli Marro 2.vieta no 7 pāriem

2010.12.11.  CAC  Liepāja

judge:  Jens Utke Ramsing (DE) Denmark

kucēnu klase:  PP, L.KUC,  1

2010.10.30.-31.  CACIB ”BALTIC WINNER 2010” , Rīga

judge: Kazlauskaite Ramune (LT)

kucēnu klase:   PP, L.KUC,  1/1

2010.10.09. CAC  Limbaži

judge:  Larisa Kizina (RU) Russia

mazuļu klase (4-6 m):  PP, L.BABY-2,  1/2